קורס משרד התעסוקה רישיון משאית

המשבר הכלכלי והתעסוקתי שהפילה עלינו מגפת הקורונה גרם לרבים מאתנו לחשב מסלול מחדש בכל מה שקשור לתעסוקה וקריירה. רבים יצאו לחל”ת ואחרים פשוט הפכו למובטלים ונזקקו לדמי אבטלה. כעת, כאשר נראה שאימת הקורונה מאחורינו והמשק מתחיל להתעורר, משתדלת המדינה לעודד אותנו לשוב למעגל העבודה באמצעים שונים. אחד מהם הוא היצע של קורסים מקצועיים שמציע משרד התעסוקה שמבטיחים מקומות עבודה בסיומם. אחד מהם הוא קורס משרד התעסוקה רישיון משאית.

כיצד מתקבלים ללימודי קורס משא כבד משרד התעסוקה?

חשוב לדעת שקורסים להכשרה מקצועית הממומנים על ידי משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, נפתחים במהלך כל השנה וכדאי לעקוב אחר מועדי הפתיחה שלהם על מנת להצליח להירשם לאחד מהם. מדובר במגוון קורסים והשתלמויות וניתן לקבל אינפורמציה מלאה לגביהם בלשכות התעסוקה. לא כל אחד זכאי להירשם לקורסים אלה, וגם לגבי תנאי הזכאות יש לברר בלשכת התעסוקה אשר במקום מגוריכם. כדאי להיות מוכנים מראש לפני קורס משא כבד משרד התעסוקה עם רישיון נהיגה רלוונטי. במקרה של רישיון משא כבד בו מדובר על משאית מעל 12 טון, חשוב שיהיה בידיכם רישיון נהיגה על משאית עד 12 טון עם וותק של שנה. כמו כן חשוב שתהיו מעל גיל 18 ושתגיעו עם כל הבדיקות הרפואיות הנדרשות, כולל בדיקת ראייה.

בואו לעבור הכשרה מקצועית במכללת במבי

אצלנו תקבלו את מיטב התנאים, מרצים בכירים מהשורה הראשונה, תכנית לימודים עיונית ומעשית המכסה בקפידה את כל מה שחשוב לדעת על מנת להיות נהגים מקצועיים, אחראיים וזהירים, נוהגים תחת כל כללי הבטיחות הנדרשים ואדיבים בכביש. המחירים שלנו הוגנים ונוחים וכך גם תנאי התשלום. אז בואו ללמוד באווירה ידידותית ומקצועית וצאו לחיים עם מקצוע חדש ונדרש. תעודה מקצועית ורישיון נהיגה אשר יוענקו לכם על ידנו יפתחו בפניכם עולם מקצועי מגוון בתחום והרבה הצעות עבודה אטרקטיביות.

צרו קשר

אז אם אתם בתהליך של שינוי או תחילת קריירה, הגעתם למקום הנכון. הצטרפו למעגל התעסוקתי של בעלי מקצוע נדרשים. קורס משרד התעסוקה רישיון משאית זמין ונגיש עבורכם. אנו עומדים לשירותכם 24/7 באון ליין דרך האתר או בטלפון. המספר מופיע בעמוד שלנו. נציג שלנו זמין תמיד לענות על שאלות ולקבוע פגישות.

שניפגש? > מלאו פרטיכם : )