רישיון למשאית c

להיות נהג משאית זו אחריות. לנהוג במשאית גדולה זו אחריות כבדה. בקורס למשא כבד ניתן להוציא רישיון למשאית C שהוא דרגה אחת מעל רישיון C1 (המיועד לנהיגה על משאית שמשקלה עד 12 טון) ומיועד לנהיגה על משאית שמשקלה מעל 12 טון. רישיון נהיגה על רכב כבד לא מתאים לכל אחד וקיימים תנאי קבלה לקורס הנהיגה האמור. נהגי משאיות מכל הסוגים נדרשים מאד במשק היות והמשאיות על סוגיהן וגדליהן השונים מהוות אמצעי עיקרי לשינוע והעברת סחורות ומטענים ברחבי הארץ.

מכללת במבי ללימודי בטיחות ונהיגה

מכללת במבי נוסדה לפני למעלה מ 40 שנה על ידי גדעון אבירם שהוא במקצועו מורה נהיגה ועוסק בתחום כבר מעל  35 שנה.  במכללת במבי תוכלו לעבור קורסיי בטיחות ונהיגה עיוניים ומעשיים, על מגוון כלי רכב  חקלאיים ותעשייתיים כאחת, כגון טרקטורים וטרקטורונים, מלגזות, עגורנים, משאיות, אוטובוסים ועוד. בקורס משא כבד שמטרתו להוציא רישיון למשאית C נלמד את כל התיאוריה כגון נהיגה נכונה, דיני תעבורה, נלמד לעומק את ענין הגורם האנושי, כיצד נכון להעמיס מטענים, כללי בטיחות וזהירות ועוד. בנוסף כמובן יהיו שיעורים מעשיים במהלכם ניישם את כל מה שנלמד בתיאוריה. המרצים שלנו מקצועיים ומנוסים ובעלי שם בתחום, והקורסים שלנו, המותאמים לתכנית משרדי התחבורה והכלכלה, מפוקחים על ידם.

רוצים להוציא רישיון למשאית במרכז?

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ומכאן והלאה אנו נדאג להגשים את משאלתכם. על מנת להוציא רישיון למשאית במרכז או בכל אזור אחר, עליכם להיות מעל גיל 18. אם מדובר בהוצאת רישיון למשאית C עליכם להיות בעלי רישיון C1  עם וותק של שנת נהיגה אחת לפחות על המשאית שמשקלה עד 12 טון. הצטיידו בתוצאות בדיקת עיניים, אישור בדיקה אצל רופא המשפחה ובדיקות כלליות במכון בריאות. חלה חובת נוכחות מלאה בקורס, וכל היעדרות משיעור דורשת השלמה במועד אחר אצלנו במכללה או במכללה אחרת. במכללת במבי תרכשו מקצוע נדרש מאד והסיכוי של בוגרי הקורסים שלנו למצוא עבודה גבוהים מאד בשל המוניטין שרכשנו.

אז צרו עמנו קשר באון ליין דרך האתר או בשיחת טלפון. אנו זמינים עבורכם 24/7 וניתן ליצור קשר בכל שעה. נציג שלנו ייענה לפנייתכם, יספק לכם אינפורמציה רלוונטית ויקבע אתכם פגישה. מאחלים לכם בהצלחה.

שניפגש? > מלאו פרטיכם : )