רישיון נהיגה מעל 12 טון

נהיגה דורשת הרבה מאד אחריות ונהיגה על כלי רכב כבד על אחת כמה וכמה. כלי רכב כבדים כגון אוטובוסים לתחבורה ציבורית והסעות פרטיות, או משאיות להובלת סחורות מסוגים שונים דורשים נהג מקצועי ומיומן, זהיר ושומר חוק על מנת לשמור על חייו ועל חיי נוסעים אחרים בכביש. לא לכל אחד מתאימה משרה כזו, ובמכללות ובתי הספר לנהיגה יש תנאי קבלה ספציפיים לכל סוג רישיון. רישיון נהיגה מעל 12 טון, מוגדר כרישיון לנהיגה ברכב משא כבד – C. חשוב לעבור את הקורס במכללה אשר מקפידה להכשיר נהגים איכותיים ואחראיים באמצעות קורס מקצועי מתוכנן כראוי בהתאם להנחיות משרד התחבורה.

היכן כדאי להוציא רישיון למשאית מעל 12 טון?

במבי הינה מכללה ללימודי בטיחות ונהיגה ונחשבת לאחת המכללות המובילות בתחום ברחבי הארץ. במכללת במבי ניתן להוציא את כל סוגי הרישיון, תכניות הקורסים מצויינות, מקצועיות ומעשירות, ומחנכות דורות של נהגים חדשים העולים על הכביש. תכנית הקורס להוצאת רישיון למשאית מעל 12 טון שנקרא ” קורס משא כבד- C“, מותאמת לדרישות משרד התחבורה ונועדה להכשיר נהגי משאית מורשים ומקצועיים.

מי יכול להוציא רישיון נהיגה מעל 12 טון?

כל מי שבידיו רישיון למשאית עד 12 טון (רישיון נהיגה דרגה 1C)והוא בעל וותק של שנה בנהיגה בכלי רכב זה, רשאי לגשת לקורס ולהוציא רישיון מעל 12 טון. רישיון למשאית עד 12 טון (C1)    נחשב לדרגה אחת לפני רישיון נהיגה מעל 12 טון (C)   והגיל המינימלי הנדרש בשניהם הינו 18. ניתן לעבור קורס להוצאת רישיון מעל 12 טון במכללת במבי במתכונת לימודי בוקר או ערב בזום. המרצים שלנו מקצועיים ומנוסים ובעלי מוניטין בתחום. כמו כן, לאחר סיום הקורס, ועם קבלת תעודת הגמר, לבוגרי הקורסים של במבי יתרון משמעותי בחיפוש עבודה בתחום.

מעוניינים לנהוג על משאית?

צרו עמנו קשר עוד היום, דרך האתר באון ליין או באמצעות מספר הטלפון המופיע בעמוד שלנו. נציג שלנו ייענה מיד לפנייתכם, יספק לכם כל אינפורמציה שתבקשו בנושא ויקבע לכם פגישה או ירשום אתכם לקורס. מחירינו הוגנים ואת התוצאות ניתן לראות בשטח בדמות נהגים מקצועיים, אחראיים, זהירים ואדיבים. אנו עומדים לרשותכם 24/7 וניתן לפנות אלינו בכל שעה.

שניפגש? > מלאו פרטיכם : )